TIBBİ SAĞLIK HİZMETLERİ

Medrist Nasıl Çalışır?

Ön Görüşme

Müşteri temsilcilerimizle yapacağınız ön görüşmede, hizmet detayları şeffaf bir şekilde size aktarılır. Tedaviniz için uygun doktor seçimi konusunda tarafımızdan bilgilendirilirsiniz. Alanında uzman doktorumuz ile WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ön Tanı

Alanında uzman doktor kadromuz ve online altyapımız ile sizlere destek sağlıyoruz. Gerekli durumlarda hastalarımızı muayene için Türkiye'ye davet ediyoruz.

Ön Görüşme

Medrist olarak tedaviniz boyunca sizler için en iyi hizmetleri sunuyoruz.
Online iletişim sonrasında tedaviniz için bir sonraki aşamaya geçmeye karar verdiğiniz zaman tüm detayları sizin için planlanıyor; karşılama, transfer, konaklama ve tercümanlık hizmetleri sağlıyoruz.

Teşhis & Tedavi

Gerekli değerlendirmeler sonucunda sizin için en iyi ve uygun tedavi yöntemi ile sürece devam ediyoruz. Tüm kadromuz ile tedavi sürecinizin her aşamasında sizlere destek vermeye ve yanınızda olmaya devam ediyoruz.
 

Medrist Hakkında

Biz sağlıklı yaşam için doğru bilgileri, doğru bakış açısıyla sizlere sunmak, şeffaf hizmet anlayışımız ile alternatifler üretmek ve sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlamak için buradayız.

Medrist olarak teknoloji ve tıp bilimini kullanarak global bir sağlık ağ sistemi kurarak dünyanın her noktasından insanların, alanında uzman doktorlara ulaşabilmesine olanak sağlıyoruz.

22 yıldır sonuçlandırdığımız binlerce vaka ve gerçekleştirdiğimiz binlerce tedavi ile kazandığımız tecrübe ve birikimimizi, güncel teknolojik gelişmeleri kullanarak sizler için tek platformda bir araya getiriyor, uzman kadromuz ile sizlere ulaşılabilir, kaliteli, hızlı bir hizmet vermek için çalışıyoruz.

"İyi bir hekimde dört nitelik vardır. Nezaketle dinlemek, akıllıca konuşmak, dikkatlice düşünmek ve tarafsızca karar vermek."

Sokrates

 
BİZİ ÖZEL KILAN

Hizmetlerimiz

Bura tamam değil hihihiha
Buranın olmasını beklerken şu videoyu arkaya koy xD https://youtu.be/MusHdPVnvxs

parallax background

Hastalarımızdan Dinleyin

 • Sabri Tunç
  Şiddetle tavsiye ederim,Tüm Clinic çalışanlarına güler yüzleri ve son derece pozitif yaklasimlari icin ayrica çook ama çok teşekkür ederim.İyi ki varsınız.Sevgiler.
  Sabri Tunç
 • Rüya Serduman
  Kompozit lamina işlemini yaptırdım. 2 yıldır sıfır sorun ve muhteşem bir performans aldım.Sizin ve ekibinizin başarılarının devamını diler, teşekkür ederim..
  Rüya Serduman
 • Anıl Beyaz
  Tüm dis tedavi surecim Arif Bey tarafından gerçekleşti ve son derece memnun kaldım.Ağrı sızı hiçbir şey yaşamadım. Özverili davranışları ve güler yüzlü ekibi içinde ayrıca teşekkür ederim. Herkesin tereddütsüz gelebileceği bir adres.
  Anıl Beyaz
 • ALİ BORAN ARSLAN
  Uzun zamandır böyle bir dış doktoru ile karsilasmamistim bir gittiğim dış hastanesine ikinci gittiğimde aynı doktoru bulamıyor dum. Semtimizde yeni açılan dış polikıliniginde güzel ilgi ile karşılaştım hem çocuklarım hem kendim çocuklarımın sut dişleri cekildi ve doktor bey çocukları çok cesareendirdi hiç bir sıkıntı yaşamadık. Benim dolgularim kaplamalarım ve dış temizligim yapıldı sonuç huzur verici ve mükemmel çok teşekkür ediyorum.
  ALİ BORAN ARSLAN
 • Refik Oflu
  Çok temiz hijyenik muazzam alakadar ve bir o kadar güleryüzlü ilk defa bir diş muayehanesini bu kadar beğendim doktorunuz Eyyüp BİLGİN beyefendiye de ilgi alakasından ötürü ayrıca teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını temenni ederim. İyi çalışmalar.
  Refik Oflu

Yerimiz

Çağlayan İzzet Paşa Mh, Yeni Yol Cd. Nurol Tower, No: 1/58, Şişli / İstanbul

İletişim Formu


  testest