Afilkids'te neler mi var?


Eğlenceli ve eğitici içerikler: Diş fırçalama tekniklerini ve ağız hijyenini öğreten videolar, oyunlar ve hikayeler ile miniklerin diş sağlığı bilincinin gelişmesine katkıda bulunuyoruz.

Renkli ve ilgi çekici ürünler: Her yaştan çocuğa hitap eden diş fırçaları, diş macunları ve diğer ürünlerimizle diş fırçalamayı eğlenceli hale getiriyoruz.

Uzman desteği: Diş hekimlerimiz ve çocuk psikologlarımız, ailelere ve çocuklara diş sağlığı konusunda rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Keyifli bir ortam: Renkli ve samimi kliniklerimizde çocuklar kendilerini rahat hissedecek ve dişçiye gitmekten korkmayacak.


Daha Fazlası
 

Yaş Grupları


Afilkids, 3-12 yaş arası çocukların diş ve diş eti sağlığını korumayı ve onlara keyifli bir diş hekimi deneyimi yaşatmayı amaçlar. Her yaş grubuna özel olarak tasarlanmış diş bakım hizmetlerimiz ile miniklerin diş sağlığının gelişmesine katkıda bulunuyoruz.Afilkids ile Aktiviteler Bitmez


Afildent'deki Maceralarımız

  • Afildent'te diş perisi ile tanıştım! Çok heyecanlandım ve bana bir hediye de verdi. Dişlerimi fırçalamayı da çok seviyorum çünkü Afildent'te diş fırçaları ve diş macunları çok güzel.
    Ece
  • Dişçiye gitmekten çok korkuyordum. Ama Afildent'e gittikten sonra hiç korkmuyorum! Doktorlar çok sevimli ve klinik çok eğlenceli. Dişlerimi fırçalamayı da çok seviyorum! Teşekkürler Afildent!
    Mert
  • Afildent'te diş tedavim çok rahat geçti. Doktorlar bana her şeyi açıkladılar ve hiç acı hissetmedim. Hatta diş hekimine gitmeyi bile sevmeye başladım! 
    Berat